Nabídka umělců / Cadillac PB


Cadillac PB

Cadillac PB

Pavel Brümer byl 35 let členem legendární country skupiny FEŠÁCI, které byl zároveň
i spoluzakladatelem.
Vzhledem k tomu, že inklinoval k moderní americké říznější country music, tak založil spolu s kytaristou a spoluhráčem od Fešáků Antonínem Kny a steelkytaristou Milošem Slezákem v roce 1988 skupinu Cadillac PB.

Kapela Cadillac PB vydala mezi roky 1988-2002 celkem 4 alba. 2. a 3. album natočil se skupinou i Tomáš Linka, další legenda české country, který v letech 1994-1999 se skupinou i koncertně vystupoval.

Skupina odehrála v letech 1988 - 2002 spoustu koncertů a najela mnoho kilometrů po celém Československu a poté i  České a Slovenské republice.

Vzniklo mnoho známých skladeb (Cadillac, Harlej, Podrážky, Já do nebe ještě nechci, Hraj fér, 1000 míli nikam, Do tmy se koukej…) a bylo natočeno několik videoklipů i clip na píseň Cadillac.

V roce 2016, rok po Pavlově úmrtí a v rok, kdy by Pavel Brümer oslavil 70. narozeniny, skupina uspořádala v Ústí nad Labem galakoncert a pozvala všechny bývalé členy a hosty, kteří zpívali pouze Pavlovy písně včetně jeho písní ze skupiny Fešáci (Matterhorn, Ranní ticho, Než nám dojde kyslík, Hvězda Countryon,…), kde Pavel 35 let vystupoval.

Koncert měl obrovský úspěch a skupina se rozhodla pokračovat dál s novým zpěvákem Marianem Kadlecem.

Koncem září 2019 s ním kapela natočila i videoklip, ve kterém si zahrála slavná Kalamity Jane (Libuna Plačková) od Ivana Mládka a herec a moderátor Láďa Hruška.

Klip si vede ve sledovanosti velmi dobře.

Myslíme si, že diváci a příznivci této hudby měli Pavla Brümera rádi a vzpomínají stále na jeho písně, jevištní projev a zpěv s obrovským nasazením.

Marian Kadlec i Tomáš Linka zpívají teď jeho písně v původních tóninách i aranžích.

Živé koncerty jsou plné nespoutané energie, skvělých muzikantských výkonů a obrovského nasazení.

Nový klip je možné shlédnout i na webových stránkách www.cadillacpb.cz nebo na facebookovém profilu Cadillac PB.

Umělecká agentura KNY
Zelená 5
160 00, Praha 6

Tel.: 233 342 540
Mob.: 602 329 568
E-mail: kny@kny.cz

© 2024 kny.cz AGETURA KNY | frantanedved.cz | Developed by Webdesign7.cz - tvorba www stránek | XHTML valid.